Naprawa pralek i zmywarek w Warszawie

zmywarek-w-warszawieNasza firma zajmuje się serwisem wybranego sprzętu gospodarstwa domowego. Naprawa pralek Warszawa to kompleksowe rozwiązania dla gospodarstw domowych. Nasi serwisanci to wykwalifikowani pracownicy przechodzący okresowe szkolenia w zakresie napraw i konserwacji wyżej wymienionych urządzeń.

W ramach naszej działalności prowadzimy także doradztwo. Aby podnieść jakość naszych usług, prowadzimy stały monitoring jakości pracy naszych pracowników. Nie ma potrzeby przywożenia urządzeń do naszej siedziby, gdyż nasi serwisanci są mobilni i rozwiążą problem u Państwa w domu. Naprawa zmywarek Warszawa to drugi segment naszej działalności. Podobnie jak w przypadku pralek jesteśmy przygotowani do diagnostyki i naprawy niemal każdej marki jaka jest sprzedawana na europejskim rynku.

W przypadku, gdy jest potrzeba wymiany podzespołu, należy liczyć się z kilku dniowym opóźnieniem wynikającym z czasu, jaki potrzebujemy, aby go zamówić u producenta. O wszystkich kosztach są jednak Państwo na bieżąco informowani i to Państwo decydujecie jakie możliwe rozwiązanie wybrać. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy liczne certyfikaty oraz referencje zadowolonych klientów. To ich zadowolenie jest wizytówką naszej pracy. Należy podkreślić, że na zakupione u nas części zamienne udzielamy gwarancji producenta, co oznacza, że są Państwo zabezpieczeni, gdyby ten sam podzespół znowu uległ awarii w skutek ciągłej eksploatacji. W takim przypadku nie ponoszą Państwo  nowych kosztów. Staramy się nawiązywać długotrwałą więź z klientem, aby zapewnić najwyższą jakość usług https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-warszawa/.