Jak znalazłam miłość w internecie-moja historia

47eśli kiedykolwiek wypróbowałeś którykolwiek z internetowych serwisów randkowych możesz wysnuć wiele wniosków. Ten artykuł tyczy się moich własnych wniosków.

Z mojego doświadczenia wynika,że wielu internetowych kandydatów, chce zacząć znajomość od insynuacji seksualnych.Co jak dla mnie jest wyjątkowo rażące i zdecydowanie plasuje takiego osobnika na czarnej liście, z której nie ma już powrotu.Kolejną ciekawą rzeczą są bajkowe profile panów jaki-to-ja-jestem-idealny o wyglądzie Dionizosa w kombinacji z szerokimi zainteresowaniami począwszy od fizyki kwantowej, przez dietę, fitness a na Amnesty International skończywszy. Jednakże przy bliższym zapoznaniu panowie idealni są mniej rozlewni w rozmowach, a zdjęci okazują się wabikiem ściągniętym z internetu. Po kilku, co ja mówię kilkunastu takich znajomościach wiara kobieca topnieje niczym lodowiec w sierpniu.

Pamiętam to do dziś, akurat po kolejnej nieudanej próbie nawiązania znajomości z panem z czeluści internetu, zastała mnie prozaiczna,wkurzająca rzecz, a mianowicie zepsuta spłuczka. Więc zamiast szukać w internecie frazy miłość, zaczęłam szukać frazy hydraulik Zabrze. Po paru godzinach zjawiła się całkiem przeciętne wyglądający facet https://www.hydropomoc.pl/miasto/hydraulik-zabrze/ , jednakże jak się okazało można z nim porozmawiać o tematyce wykraczającej poza, na pewno ciekawe jak dla niektórych, życie toczące się w kanałach. Tak więc niefortunna spłuczka, która odmówiła posłuszeństwa stała się przyczyną 5 spotkań z kawą i ciasteczkiem. Po tych zdarzeniach z ulgą zawiesiłam poszukiwania na forach randkowych. Dlatego drogie dziewczyny pamiętajcie, nigdy nie wiadomo co przyniesie los wpisując w wyszukiwarce usługi hydrauliczne Zabrze.